Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

На Гощанщині працівники прокуратури виявили деревину невідомого походження

05 березня 2020

Працівниками Гощанського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури 03 березня 2020 року поблизу с. Пустомити Гощанського району на території колишнього колгоспного двору виявлено деревину сумнівного походження.

Для з’ясування обставин на місце події викликано слідчо-оперативну групу. В ході огляду місця події виявлено 96 зрізаних соснових колод різного діаметру, довжиною приблизно 4,5 метрів кожна.

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, або збут незаконно зрубаних дерев).

У ході проведення досудового розслідування кримінального провадження слідчим Гощанського ВП Острозького ВП ГУНП в Рівненській області за погодженням з прокурором 04.03.2020 до районного суду скеровано клопотання про накладення арешту на вилучену деревину, яку передано на відповідальне зберігання ДП «Острозький лісгосп».

На даний час під процесуальним керівництвом Гощанського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення усіх обставин вчинення кримінального правопорушення.

 

Довідково: за вчинення вказаного злочину передбачено у виді штрафу від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області