Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

На черговій сесії Корецької районної ради проінформовано про результати роботи Корецького відділу місцевої прокуратури за 2018 рік

11 травня 2019

На черговій сесії Корецької районної ради, виконувачем обов’язків  керівника Здолбунівської місцевої прокуратури проінформовано присутніх про результати діяльності Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури на території Корецького району в 2018 році.

Наголошено , що за 12 місяців 2018 року на території району обліковано 479 кримінальних правопорушень, що на 4,8 % менше аналогічного періоду минулого року, з них 7 особливо тяжких, 80 тяжких (-26,6%), 80 середньої тяжкості (-29,8%) та 101 невеликої тяжкості (+26,3%).

Прокурорами упродовж 2018 року здійснювалося процесуальне керівництво у 1020 кримінальних провадженнях, у 434 з яких досудове розслідування закінчено: 94 з обвинувальними актами направлено до суду, з них з угодами - 28, з клопотанням про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності - 9, 331 - закрито.

Впродовж 2018 року до Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури надійшло 24 звернення, з яких вирішено 14, за належністю до органів, уповноважених розглядати по суті порушені у зверненнях питання, надіслано 10.

Протягом 2018 року Корецьким відділом місцевої прокуратури пред'явлено до суду 17 позовних заяв на 2 млн.грн, 1 заява на суму 909 тис. грн. у сфері комунальної власності, 1 позов на загальну суму 10 тис. грн. щодо відшкодування витрат на стаціонарне лікування, 1 позовна заява у сфері захисту навколишнього природного середовища на суму 14 тис.грн., 9 позовних заяв у бюджетній сфері на загальну суму 249,6 тис. грн. Крім того, у примусовому порядку виконано судових рішень на суму 942 тис.грн.

Залишається активною діяльність місцевої прокуратури у сфері запобігання і протидії корупції. Працівниками відділу забезпечено участь у розгляді районними судами 5 протоколів про адміністративні правопорушення, які складено іншими уповноваженими органами. За результатами розгляду до адміністративної відповідальності притягнуто 2 особи. За результатами виявлених фактів порушення вимог антикорупційного законодавства, місцевою прокуратурою у 2018 року внесено у порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції» 4 подання, 3 з яких розглянуто та задоволено частково, проведено службове розслідування, а 1 задоволено у повному обсязі.

У сфері нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян внесено 4 акти прокурорського реагування, які розглянуто та задоволено. До відповідальності притягнуто 1 посадову особу.

Прокурор Корецького відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
юрист 2 класу
​Р. Шрамович