Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури у позовному порядку забезпечено дотримання вимог законності щодо ремонту дороги

22 лютого 2019

Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури здійснюється систематична робота відносно дотримання вимог законності під час ремонту доріг.

Встановлено, що Корецька міська рада уклала із суб’єктом підприємницької діяльності договір на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Берездівська у м.Корець.

Однак, у порушення вимог чинного законодавства, сторони включили у договір істотну умову щодо гарантійного строку по капітальному ремонту дороги тривалістю 1 рік, тоді як згідно із вимогами Державних будівельних норм мінімально допустимий строк експлуатаційної придатності асфальтобетонного покриття автомобільної дороги складає 3 роки.

З метою захисту інтересів держави і громади, а також попередження розтрати додаткових бюджетних асигнувань на повторний ремонт автомобільної дороги, Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури заявлено до суду позовну заяву про зобов’язання внести відповідні зміни до зазначеного договору шляхом встановлення гарантійного трирічного терміну виконаних робіт.

Після прийняття судом справи до провадження, замовник робіт та підрядник у добровільному порядку уклали додатковий договір, визначивши гарантії надійності та якості наданих послуг протягом 3 років з моменту підписання відповідного акту приймання-передачі.

Стан дотримання законності щодо ремонту доріг перебуває на особливому контролі у Здолбунівській місцевій прокуратурі Рівненської області.

Прокурор Корецького відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
юрист 2 класу
​Р. Шрамович