Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Корецьким районним судом Рівненської області підтримано позицію прокуратури та засуджено за крадіжку і грабіж до позбавлення волі

24 жовтня 2018

Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у суді щодо кримінального провадження за фактами крадіжки та грабежу.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у жовтні 2016 року обвинувачений, який раніше вже вчинив злочин, передбачений ст.190 КК України (шахрайство), повторно, діючи з корисливих мотивів, з метою заволодіння чужим майном, знаходячись в будинку однієї з потерпілих, який розташований в м. Корець, шляхом вільного доступу, відкрито, в присутності останньої викрав належні потерпілій грошові кошти в сумі 3200 гривень, чим завдав їй майнової шкоди на вказану суму.

Крім того, встановлено, що обвинувачений  у грудні 2016 року, діючи таємно, з корисливих мотивів, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, а також те, що він посягає на чуже майно та не має права розпоряджатися ним, з метою особистого збагачення та заволодіння чужим майном, знаходячись в кімнаті житлового будинку ще однієї потерпілої, який також  розташований в м. Корець Рівненської області, шляхом вільного доступу, повторно викрав належні останній грошові кошти в сумі 26 000 грн., після чого з місця вчинення кримінального правопорушення зник та розпорядився викраденим на власний розсуд, чим заподіяв потерпілій майнову шкоду на суму 26 000 грн.

Під час судового розгляду, суд дослідивши всі обставини вчинення кримінального правопорушення, зібрані під час досудового розслідування докази, заслухавши показання свідків та сторін у кримінальному провадженні, погодився із доводами сторони обвинувачення та призначив міру покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки і 6 місяців.

Прокурор Корецького відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури                                     
​Р. Шрамович