Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Керівники правоохоронних органів визначили подальші кроки щодо протидії злочинності

07 липня 2020

Керівником Здолбунівської місцевої прокуратури Нижником Г.П., у відповідності до вимог статті 25 Закону України «Про прокуратуру», 07.07.2020 проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів.

В нараді взяли участь начальники територіальних підрозділів поліції Здолбунівського, Костопільського, Корецького, Гощанського, Острозького району та м. Острог, начальник Здолбунівського МРВ УСБ України в Рівненській області, начальник відділу протидії кіберзлочинам в Рівненській області та т.в.о. начальника Управління протидії наркозлочинності ГУ НП в Рівненській області.

У ході наради обговорено стан боротьби зі злочинністю в цілому та на пріоритетних напрямах, зокрема, у сфері земельних, бюджетних відносин, у тому числі щодо охорони дитинства, протидії корупції, незаконній порубці лісу, реалізації підакцизних товарів та гральному бізнесу, а також у банківській та фінансово-кредитній сферах.

Також розглянуто проблемні питання діяльності правоохоронних органів у зв’язку з набранням чинності змін до кримінального та кримінального процесуального законодавства щодо запровадження інституту кримінальних проступків.

Із врахуванням висловлених пропозицій, за результатами координаційної наради розроблено комплекс узгоджених заходів, які сприятимуть підвищенню ефективності боротьби зі злочинністю.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області