Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Інформації щодо діяльності Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури відносно попередження та запобігання корупції у Корецькому районі Рівненської області за 2018 рік

31 січня 2019

Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури здійснюється систематична робота щодо попередження та усунення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин.

Зокрема, Корецьким відділом місцевої прокуратури скеровано до Управління захисту економіки в Рівненській області матеріали за 5 фактами вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, за результатами розгляду яких складено та скеровано до суду 5 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, з них 1 за минулорічними матеріалами.

Забезпечено участь у розгляді районними судами 5 протоколів про адміністративні правопорушення, які складено іншими уповноваженими органами. За результатами розгляду до адміністративної відповідальності притягнуто 2 особи.

За результатами виявлених фактів порушення вимог антикорупційного законодавства, місцевою прокуратурою у 2018 року внесено у порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції» 4 подання, які розглянуто та задоволено частково, проведено службове розслідування.

Попередження та запобігання корупції у Корецькому районі Рівненської області продовжує залишатись на особливому контролі Корецького відділу місцевої прокуратури.

Прокурор Корецького відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
​юрист 2 класу
Р. Шрамович