Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Інформація щодо діяльності Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури за 11 місяців 2019 року відносно розгляду подань направлених у порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції»

23 грудня 2019

Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури здійснюється систематична робота щодо попередження та усунення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин.

Статтею 1 Закону України «Про запобігання корупції» органи прокуратури віднесено до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, а частиною 1 статті 65 вказаного закону передбачено, що за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині 1 статті 3 цього Закону, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.

Корецьким відділом Здолбунівської місцевою прокуратури шляхом опрацювання відомостей Єдиного веб-порталу використання публічних коштів «Е-data» встановлено, що органами місцевого самоврядування Корецького району Рівненської області здійснюється порушення вимог абзацу 4 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» та положення ст.ст. 38, 39, 42 Закону України «Про запобігання корупції», щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель.  

За результатами виявлених фактів порушення вимог антикорупційного законодавства, Корецьким відділом місцевої прокуратури за 11 місяців 2019 року внесено у порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції» 3 подання, з яких 3 розглянуто, проведено службові розслідування та 1 особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Попередження та запобігання корупції у Корецькому районі Рівненської області продовжує залишатись на особливому контролі Корецького відділу місцевої прокуратури.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області