Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Інформація щодо діяльності Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури відносно попередження та запобігання корупції у Корецькому районі Рівненської області за 2019 рік

03 січня 2020

Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури здійснюється систематична робота щодо попередження та усунення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин.

Зокрема, Корецьким відділом місцевої прокуратури скеровано до органів поліції матеріали за 12 фактами вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, за результатами розгляду яких складено та скеровано до суду 9 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Забезпечено участь у розгляді районним судом 9 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за результатами їх розгляду до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу притягнуто 4 суб’єкта декларування.

За результатами виявлених фактів порушення вимог антикорупційного законодавства, Корецьким відділом місцевої прокуратури за 2019 рік внесено у порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції» 3 подання, з яких 3 розглянуто, проведено службові розслідування та 1 особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Попередження та запобігання корупції у Корецькому районі Рівненської області продовжує залишатись на особливому контролі Корецького відділу місцевої прокуратури.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області