Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Дії працівників прокуратури у разі, якщо запит про доступ до публічної інформації сформульовано нечітко

21 червня 2019

Закон України «Про доступ до публічної інформації» передбачає режим

найбільшого сприяння запитувачам в отриманні інформації. Тому за нечіткості формулювання запиту працівники прокуратури звертаються до запитувача щодо його уточнення (телефоном, електронною поштою – за наявності відповідних контактних даних).

Якщо запитувач не відповів на прохання уточнити запит або не переформулював його, виникає ситуація, коли запит не оформлений відповідно до вимог Закону.

Таким чином, у разі нечіткості запиту працівники прокуратури звертаються  до запитувача з метою  його конкретизації, а якщо він цього не зробить – виникає підстава для відмови в задоволенні запиту (з посиланням на пункт 4 частини 1 статті 22 та пункт 2 частини 5 статті 19 Закону). При цьому слід пам’ятати, що уточнення змісту запиту не перериває строку відповіді на запит, передбаченого Законом.

Разом з тим, повідомляємо, що у Здолбунівській місцевій прокуратурі, юрисдикція якої поширюється на Корецький район створено спеціальну електронну поштову адресу: public.zdolbuniv@pro.gov.ua, для отримання запитів на публічну інформацію та надання запитувачам відповідей на запити на інформацію в електронному вигляді.

 

Корецький відділ
Здолбунівської місцевої прокуратури