Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Чоловіка судитимуть за незаконну порубку та перевезення незаконно зрубаних дерев

03 вересня 2020

За процесуального керівництва Костопільського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 42-річного жителя міста Костопіль, якого обвинувачують у незаконній порубці та перевезенні незаконно зрубаних дерев, що заподіяло істотну шкоду (ч.1 ст. 246 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що в травні цього року чоловік здійснив незаконну порубку двох дубів та намагався перевезти автомобілем вказані зрізані дерева, однак був затриманий працівниками лісової охорони. Внаслідок цих протиправних дій завдано шкоди на суму 36 тис грн.

За вчинення зазначеного кримінального правопорушення передбачено максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Примітка: відповідно до ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області