Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

6 років за гратами за неодноразове вчинення злочинів проведене житель Гощанщини

10 вересня 2020

Закінчено судовий розгляд за обвинуваченням раніше судимого жителя Гощанського району, 1972 року народження, якого обвинувачували у вчиненні злочинів, передбачених  ч.2 ч.3 ст.185 КК України (крадіжка, вчинена повторно, з проникненням у житло), ч.1 ст.187 КК України (розбій), ч.1 ст.309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів), ч.1 ст.369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). 

Прокурором Здолбунівської місцевої прокуратури доведено, що чоловік, будучи раніше судимим, на шлях виправлення не став та повторно вчинивкрадіжки майна, а також злочин у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та злочин проти правосуддя.

Вироком Гощанського районного суду від 08.09.2020, з урахуванням попереднього вироку суду, на підставі ст. 71 КК України, чоловіка визнано винним та засуджено за вчинення вказаних злочинів до покарання у вигляді позбавлення волі, строком на 6 років.

Вказаний вирок суду законної сили ще не набрав.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області