Зробити стартовою    E-mail

За вбивство колишньої дружини проведе тринадцять років у в’язниці

За результатами судового розгляду кримінального провадження жителя Костопільського району визнано винним в умисному вбивстві колишньої дружини.

Житель с. Постійне Костопільського району перебуваючи 12.07.2017 у помешканні своєї колишньої дружини, у ході словесної суперечки наніс останній дванадцять ударів ножем в область тулуба та шиї. Агресивного зятя зупинила мати вбитої, відштовхнувши його від нерухомого тіла доньки. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла, у якої залишилось двоє малолітніх дітей віком п’ять та шість років, померла на місці події.

Обвинувачений вину в скоєному злочині визнав повністю та пояснив, що взявся за ніж через постійні погрози колишньої дружини та її рідних щодо позбавлення його батьківських прав щодо двох спільних дітей.

Суд погодився з доводами прокурора Костопільського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури, визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 115 КК України, тобто в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині та призначив покарання у виді тринадцять років позбавлення волі.

Прокурор Костопільського відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
Н. Шевчук


@ 2013-2015
Здолбунівська місцева прокуратура

35700, вул. Княгині Ольги, 36
Телефон:
Факс: