Зробити стартовою    E-mail

За досвідом до Здолбунівської місцевої прокуратури

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права учні 9-10 класів Здолбунівської ЗОШ №5 відвідали Здолбунівську місцеву прокуратуру.

Перший заступник керівника місцевої прокуратури Ковальчук Л.В. та ювенальний прокурор Апарату місцевої прокуратури Маркова О.І. провели у актовому залі урок-бесіду із школярами з питань правознавства.

Крім того, детально розповіли про роль і діяльність прокуратури у житті держави та громадянина, про зміни у законодавстві, що регулюють діяльність та структуру органу.

Разом з тим, бесіда несла профілактичний характер. Учням роз’яснили важливість неухильного дотримання вимог кримінального законодавства України, Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Активне обговорення викликало питання особливостей кримінальної відповідальності неповнолітніх за вчинення кримінальних правопорушень, тенденції вчинення злочинів неповнолітніми на території Здолбунівського району.

У ході бесіди зазначено, що вчинення кримінальних правопорушень - небезпечне соціальне явище. Багато неповнолітніх правопорушників вчинили злочин з цікавості та пустощів, у стані алкогольного сп'яніння, щоб утвердитися в очах однолітків, показати свою силу і перевагу. Когось підштовхнув до злочину авторитет і приклад старшого із злочинного світу. Адже підлітки дуже вразливі і легко потрапляють під вплив.

Неповнолітні були зацікавлені бесідою з працівниками прокуратури, в ході якої ставили безліч питань, на які отримали вичерпні відповіді.

Робота на вказаному напрямі, зокрема постійна співпраця із закладами освіти щодо профілактики злочинності серед дітей, триває.

Прокурор Здолбунівської місцевої
прокуратури Рівненської області
О.Маркова


@ 2013-2015
Здолбунівська місцева прокуратура

35700, вул. Княгині Ольги, 36
Телефон:
Факс: