Зробити стартовою    E-mail

Здолбунівською місцевою прокуратурою спільно з Корецьким відділенням Костопільського відділу ГУНП в Рівненській області продовжуються спільні профілактичні заходи серед неповнолітніх

На виконання Постанови спільної наради від 23.08.2017, прокурором Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури спільно з інспекторами Корецького відділення Костопільського відділу ГУНП в Рівненській області проведено профілактичний виїзд до Сторожівського НВК загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Корецької районної ради Рівненської області.

Прокурор та працівник поліції провели з учнями початкових, а також 6-9 класів виховні бесіди та ознайомили з роботою правоохоронних органів. Увагу дітей закцентовано на основні правила особистої безпеки, поводження на дорозі, на вулиці та в побуті, як слід поводити себе з незнайомцями, що робити, коли став свідком правопорушення чи заблукав.

Також із підлітками проведено спільні колективні уроки з питань дотримання вимог кримінального законодавства України, Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Прокурор Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури розповів про роль і діяльність прокуратури у житті держави та громадянина.

Педагоги навчального-виховного закладу подякували працівникам прокуратури і поліції за візит та висловили сподівання, що подібні зустрічі на підтримку у вихованні підростаючого покоління проводитимуться постійно.

Прокурор Корецького відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
юрист 3 класу Р. Шрамович


@ 2013-2015
Здолбунівська місцева прокуратура

35700, вул. Княгині Ольги, 36
Телефон:
Факс: