Зробити стартовою    E-mail

Вживання алкоголю для жителів міста Костопіль закінчилося смертю людини та трьома обвинувальними вироками

За результатами судового розгляду кримінального провадження місцевого жителя визнано винним в умисному вбивстві, двох осіб які йому допомагали у приховуванні особливо тяжкого злочину.

24.02.2017 у місті Костопіль в одному із житлових будинків в ході словесної суперечки, яка переросла в бійку і мала своє продовження на подвір’ї, 37-річний місцевий житель вчинив умисне вбивство. Чоловік наніс своєму знайомому численну кількість ударів кулаками рук та ногами по голові та тулубу, після чого задушив останнього.

Про злочин поліції стало відомо лише 07.03.2017, оскільки зловмисник з метою приховування вчиненого ним кримінального правопорушення помістив труп до вигрібної ями вбиральні на території господарства де сталося вбивство.

Суд погодився з доводами прокурора Костопільського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури, визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 115 КК України, тобто в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині та призначив покарання у виді сім років позбавлення волі.

Крім того встановлено, що жінка та її співмешканець, достовірно знаючи про факт вбивства на подвір’ї їхнього будинку, не повідомили про це до правоохоронних органів.

Більше того, дані особи сприяли зловмиснику у приховуванні слідів злочину, надали йому засоби для вивезення тіла та допомагали помістити труп до вигрібної ями туалету.

За результатами судового розгляд обвинувачених визнано винними у заздалегідь необіцяному приховуванні особливо тяжкого злочину - вбивства, тобто за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 396 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки з іспитовим терміном.


Прокурор Костопільського відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
Н. Шевчук


@ 2013-2015
Здолбунівська місцева прокуратура

35700, вул. Княгині Ольги, 36
Телефон:
Факс: