Зробити стартовою    E-mail

За втручання Здолбунівської місцевої прокуратури припинено порушення законодавства України у земельній сфері

До Господарського суду Рівненської області подано позовну заяву керівника Здолбунівської місцевої прокуратури до Корецької міської ради, фізичної особи-підприємця про визнання незаконним та скасування рішення, визнання попереднього договору недійсним та повернення земельної ділянки площею 0,45 га.

Ухвалою суду позовну заяву прийнято до розгляду та порушено провадження у справі.

У судовому засіданні встановлено, що у відповідності до рішенням Корецької міської ради від 14 липня 2017 року відповідачами вирішено розірвати оспорюваний договір оренди на земельну ділянку площею 0,4500 га укладений між Корецькою міською радою та фізичною особою підприємцем.

Окрім того, 17 липня 2017 року між Корецькою міською радою та фізичною особою-підприємцем укладено Додаткову угоду №1 про розірвання попереднього договору оренди землі, у відповідності до п.1. якого, у зв'язку з прийняттям рішення Корецької міської ради від 14 липня 2017 року "про розірвання попереднього договору оренди земельної ділянки", сторони за спільною згодою домовились припинити дію попереднього договору оренди землі шляхом його розірвання за згодою сторін.

Також, рішенням Корецької міської ради від 14 липня 2017 року визнано таким, що втратило чинність оспорюване рішення Корецької міської ради.

За результатом розгляду позовної заяви, господарський суд Рівненської області припинив провадження у справі на підставі п. 1-1 ч. 1ст. 80 ГПК України.

Довідково: За приписами пункту 4.4 постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 26 грудня 2011 року № 18 "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" господарський суд припиняє провадження у справі у зв'язку з відсутністю предмета спору (пункт 1-1 частини 1 статті 80 ГПК України) у випадку припинення існування предмета спору.

 

Прокурор Корецького відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури Р. Шрамович


@ 2013-2015
Здолбунівська місцева прокуратура

35700, вул. Княгині Ольги, 36
Телефон:
Факс: