Зробити стартовою    E-mail

Здолбунівською місцевою прокуратурою посилюється боротьба з порушеннями у лісовій сфері

Про стан додержання вимог законодавства щодо охорони, використання, збереження лісових ресурсів йшлося на черговому засіданні міжвідомчої групи під головуванням керівника Здолбунівської місцевої прокуратури Нижника Г.П.

У заході, який відбувся 11.08.2017, взяли участь представники органів Національної поліції, керівники ДП «Костопільський лісгосп», ДП «Острозький лісгосп», ДП «Рівненський лісгосп», та начальники відділів місцевої прокуратуру.

За інформацією учасників робочої групи, упродовж поточного року територіальними органами поліції, що перебувають під юрисдикцією місцевої прокуратури, зареєстровано 74 кримінальних провадження за фактами незаконної порубки лісу, з яких до суду з обвинувальним актом скероване лише – 1. У вказаних провадженнях вилучено понад 140 кубометрів деревини, сума завданих державі збитків складає майже 1,5 млн. грн.

Водночас, Григорій Нижник зауважив, що вжиті спільні організаційно-практичні заходи належним чином не сприяли активізації роботи на даному напрямку. В більшості випадків, правоохоронні органи не можуть встановити осіб, причетних до скоєння правопорушень, що фактично унеможливлює відшкодування завданої державі шкоди.

У зв’язку з цим, з метою зупинення незаконних вирубок лісів та відшкодування, заподіяної державі шкоди, діяльність усіх органів та служб зорієнтовано на реальну протидію цим негативними явищами та виявлення осіб, які вчиняють такі правопорушення.

Заслухавши висловлені пропозиції, за результатами засідання міжвідомчої групи розроблені спільні заходи, спрямовані на виявлення, розкриття фактів незаконної порубки та експорту лісу, реального впливу на стан законності на підпорядкованій території.


Прокурор
Здолбунівської місцевої прокуратури
О. Сосницький


@ 2013-2015
Здолбунівська місцева прокуратура

35700, вул. Княгині Ольги, 36
Телефон:
Факс: