Зробити стартовою    E-mail

Алкоголь став причиною жорстокого вбивства

До 9 років позбавлення волі вироком суду засуджено 43-річного, раніше неодноразово судимого за умисні злочини, жителя міста Острог, який, перебуваючи на іспитовому строці, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст.115 КК України, тобто умисне вбивство.

Судом встановлено, що в ніч з 02 на 03 квітня 2016 року обвинувачений разом із своїм знайомим, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходились за місцем свого проживання в м. Острог, де спільно розпивали алкогольні напої. Там між ними на ґрунті сталих неприязних стосунків виникла сварка, яка переросла у бійку.

Під час бійки у винного виник умисел, спрямований на протиправне заподіяння смерті своєму товаришу. Діючи умисно, усвідомлюючи небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, знаходячись у власному помешканні, наніс потерпілому не менше 19-ти ударів кулаками рук та взутими ногами, заподіявши останньому тілесні ушкодження, що призвели до масивної крововтрати, внутрішньої кровотечі та внаслідок яких, настала смерть потерпілого.

Ні під час досудового розслідування, ні під час судового слідства чоловік не визнав своєї вини у інкримінованому йому злочині, не розкаявся, навпаки, усіляко намагався уникнути відповідальності за вчинене, вигадуючи різні версії, які були спростовані в суді.

Не погодившись із вироком суду, обвинувачений оскаржив судове рішення. Ухвалою апеляційного суду Рівненської області від 26.07.2017 вирок суду першої інстанції залишено без змін, а апеляцію засудженого та його захисника без задоволення.

Прокурор Острозького відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
Т. Мусіюк


@ 2013-2015
Здолбунівська місцева прокуратура

35700, вул. Княгині Ольги, 36
Телефон:
Факс: