Зробити стартовою    E-mail

За втручання Здолбунівської місцевої прокуратури припинено порушення законодавства України у земельній сфері

До Господарського суду Рівненської області подано позовну заяву керівника Здолбунівської місцевої прокуратури до Корецької міської ради, фізичної особи-підприємця про визнання незаконним та скасування рішення, визнання попереднього договору недійсним та повернення земельної ділянки площею 0,45 га.

На спільній нараді у Корецькому відділі Здолбуніської місцевої прокуратури обговорено стан протидії підлітковій злочинності в районі

У Корецькому відділі Здолбунівської місцевої прокуратури 23.08.2017 на спільній нараді під головуванням заступника керівника Здолбунівської місцевої прокуратури і за участі начальників Корецького відділення поліції Костопільського відділу поліції ГУНП в Рівненській області та органів державної влади в Корецькому районі Рівненської області обговорено стан протидії та профілактики підліткової злочинності за 8 місяців 2017року у Корецькому районі Рівненської області.

Здолбунівською місцевою прокуратурою посилюється боротьба з порушеннями у лісовій сфері

Про стан додержання вимог законодавства щодо охорони, використання, збереження лісових ресурсів йшлося на черговому засіданні міжвідомчої групи під головуванням керівника Здолбунівської місцевої прокуратури Нижника Г.П.

Алкоголь став причиною жорстокого вбивства

До 9 років позбавлення волі вироком суду засуджено 43-річного, раніше неодноразово судимого за умисні злочини, жителя міста Острог, який, перебуваючи на іспитовому строці, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст.115 КК України, тобто умисне вбивство.

Досудове розслідування щодо розбою триває

09 серпня 2017 року по телефону в Корецьке відділення поліції надійшло повідомлення від голови сільського ради Корецького району про те, що цього ж числа в с. Невирків, Корецького району троє невстановлених чоловіків через двері проникли до будинку пенсіонера, де здійснили на останнього напад з метою заволодіння його грошима. При цьому невстановлені особи застосували до потерпілого насильницькі дії, а саме зв’язали простирадлом руки, нанесли декілька ударів кулаком в обличчя та застосували удушення руками за шию, після чого заволоділи грошима в сумі близько 30 000 грн., та зникли з місця події.

Заходи щодо запобігання і протидії корупції продовжуються

Здолбунівською місцевою прокуратурою продовжується активне використання визначених антикорупційним законодавством України повноважень спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.

Захист лісових ресурсів – пріоритет діяльності правоохоронців Кореччини

На території Корецького району Рівненської області проведена спільна нарада за участю працівників прокуратури, поліції та лісової охорони щодо діяльності правоохоронних та державних органів у сфері захисту лісових ресурсів та протидії незаконній порубці лісу.


@ 2013-2015
Здолбунівська місцева прокуратура

35700, вул. Княгині Ольги, 36
Телефон:
Факс: